طراحی اتاق خواب کوچک

طراحی اتاق خواب کوچک

1.از رنگ های روشن استفاده کنید

رنگ سفید یک انتخاب گسترده و بهترین انتخاب برای یک اتاق خواب کوچک است. این رنگ فضای اتاق خواب را عمیق می کند و اتاق خواب را بزرگ نشان می دهد. با استفاده از رنگ های سفید و سبک تر، اتاق خود را بزرگتر نشان دهید.

اتاق خواب

2.تختتان را گوشه ی اتاق قرار دهید

برای به حداکثر رساندن فضای اتاق خواب، تخت خود را در برابر یک دیوار یا گوشه قرار دهید. این اثر یک منطقه خواب را ایجاد می کند که در آن احساس راحتی می کنید.

اتاق خواب

3.تخت خواب کوچک

اگر اتاق خواب شما کوچک است سعی کنید از تخت خواب کوچک استفاده کنید.وسایل اضافی که در اتاق خواب قرار دارند را از آن جا خارج کنید.طبیعتا هر چه وسایل در اتاق کم باشد اتاق بزرگ تر می شود.

اتاق خواب

4.مینیمالیسم را در آغوش بگیرید

سعی کنید در اتاق خواب خود از طرح های مینیمالیسم استفاده کنید.این طرح بر سادگی تاکید می کند شما می توانید اتاق خواب خود را به صورت ساده طراحی کنید.امروزه اتاق خواب های ساده طرفدار های زیادی دارد.

اتاق خواب

5.بزرگنمایی با آینه ها

آینه ها با ایجاد توهم یک اتاق کوچک را بزرگ نمایش می دهند. قرار دادن یک آینه ها را بر دیوار اصلی قرار دهید آینه ها با نشان دادن فضای مقابلشان اتاق را عمیق تر نشان می دهند.آینه ها روشنایی اتاق را افزایش می دهند و هر چه روشنایی اتاق زیاد باشد اتاق را بزرگتر نشان می دهد.

اتاق خواب

6.اضافه کردن فضا زیر تخت

شما تختی بخرید که در زیر آن ها کشوهایی تعبیه شده باشد تا بتوانید بعضی از وسایل خود را در آن قرار دهید.همانطور که گفتیم هر چقدر اتاق خواب خلوت باشد فضای بیشتری برای ما باقی می ماند که می تواند اتاق خواب ما را بزرگ جلوه دهد.

اتاق خواب

7.اضافه کردن تصویر زمینه

اگراتاق خواب شما کوچک است به این معنی نیست که باید خسته کننده باشد. الگوی کاغذ دیواری جسورانه را به دیوار کانونی مانند دیوار پشت سر خود اضافه کنید. کاغذ دیواری های مناسب می تواند به اتاق خواب شما روح بدهد آن را زنده کند.سعی کنید از کاغذ دیواری های روشن استفاده کنید.

اتاق خواب

 

نظر بدهید
بازدید کننده 580
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :