5 شرکت معتبر جهان (قسمت اول)

5 شرکت معتبر جهان (قسمت اول)

لیست 5 فروشگاه برتر جهان که توانسته اند اعتماد مردم را جلب کنند. و به شر کت های بزرگی تبدیل شوند.

Ashley Furniture.1

مبلمان آشلی تولید کننده ، مبلمان پیشرو و غول پیکراست. یک فروشگاه اختصاصی در سراسر ایالات متحده و همچنین در سایر نقاط جهان است. بعضی از آنها متعلق به این شرکت هست و بسیاری از آنها حق رای دارند. این فروشگاه ها اغلب مبلمان مقرون به صرفه را در قیمت های تبلیغاتی به سطح متوسط ​​می برند و این بزرگترین ویژگی آنها است.

آشلی

IKEA.2

یک فروشگاه تخصصی برای وسایل زندگی است، نه تنها مبلمان و ملافه، بلکه تمامی وسایل مورد نیاز زندگی را دارا است. این شرکت هم طرفداران و هم مخالفان زیادی دارد. اما به نظر می رسد زمانی که شما نیاز به مبلمان کوچک دارید و عجله برای خرید آن دارید این شرکت بهترین گزینه است. تخصص این شرکت ساخت مبلمان در مقیاس کوچک است مانند شرکت اشلی، بزرگترین ویژگی آن قیمت گذاری مناسب است. این شرکت بیش تر مبل های ساده می سازد.

شرکت ikea

Williams-Sonoma.3

شما می توانید در فروشگاه ویلیامز سونوما یک خرید با کیفیت انجام دهید.تخصص اصلی این شرکت فروش مبل و صنایع دستی وصنایع سفالی مورد پسند جوانان است.یعنی تمامی اجناس این شرکت متناسب با سلیقه جوانان است به همین علت اکثر طرفداران این شرکت را قشر جوان تشکیل می دهد.

شرکت williams

Berkshire Hathaway Furniture.4

محصولات این شرکت را سه فروشگاه  اصلی و بزرگ در نبراسکا، میسوری و آیوا استفاده می کند.در مجموع 13 فروشگاه در یوتا، آیداهو، نوادا و کالیفرنیا فعالیت دارد.

تخصص این شرکت ساخت انواع مختلف مبلمان است. آن ها با این کار توانسته اند جواب گوی تمامی سلیقه ها باشند.این شرکت خلاف سه شرکت قبلی که یک تخصص داشتند دارای چند تخصص می باشد.

شرکت berkshire

5. Raymour & Flanigan

یک فروشگاه با نام تجاری چند منظوره است تخصص این فروشگاه فروش مبلمان سنتی  است. مقر آن در لیورپول، نیویورک، نزدیک به 100 فروشگاه در نیویورک، نیوجرسی، پنسیلوانیا، کانکتیکات، ماساچوس وتایلند است.

شرکت raymour

 

نظر بدهید
بازدید کننده 649
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :