5 شرکت معتبر جهان (قسمت دوم)

5 شرکت معتبر جهان (قسمت دوم)

Terzani.6

تخصص اصلی این شرکت  تولید لوستر و ابزار های نور پردازی است.یکی از معروف ترین طرح این شرکت لوستر آتلانتیس  است ، این طراحی در رستوران ها، بوتیک های مد، هتل ها و پروژه های مسکونی لوکس در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این آثار قابل توجه از زنجیرهای ظریف ساخته شده است.

طرح های دیگر این شرکت عبارتند از طوفان دیسک های فلزی معلق، صفحات زنجیره ای مانند آبشار و قطره های شیشه ای تحریک کننده نور.

terzani

Selva.7

تخصص این شرکت تولید مبل در انواع سبک ها می باشد . این شرکت توانسته جواب گوی تمام سلیقه باشد.شعار این شرکت "عشق به سنت -شجاعت برای نوآوری" می باشد.

اخیرا مجموعه های فیلیپ سلوا (شاخه معاصر نام تجاری سلوا) با داشتن بهره برداری از طرح های تزئینی ایتالیایی در گذشته، توانسته لوازم مدرن به مردم ارائه دهد. این طرح ها به علت داشتن سبک های متنوع طرفداران بسیاری دارد.تمامی محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. قطعات پرفروش این شرکت شامل مبل Vendome و مبلPeggy است.

selva

Opera Contemporary.8

تخصص این شرکت ساخت مبل های ظریف و مدرن می باشد.

این شرکت شعبه مدرن Angelo Cappenlini (سازنده مبلمان مرسوم از فرانسه) می باشد. شرکت اپرا سال 1880 شروع به فعالیت کرده.این شرکت مانند شرکت Selva با بهره وری از طرح های قدیمی مبل های مدرن تولید می کند. این شرکت در ساخت مبل های لوکس و شگفت آور نیز مهارت خاصی دارد.

opera

Sahrai Milano.9

تخصص این شرکت تولید مبل های لوکس و زیبا در مقیاس بزرگ می باشد.

این شرکت از سال 1830 شروع به فعالیت کرده و توانسته با تولید محصولات مناسب بین ده شرکت برتر قرار بگیرد.

طرح های استادانه ای که طیف وسیعی از دشت های ابریشمی کریستالی (Swarovski)را به طرح های هنری و طرح های گرافیکی هدایت می کند، طرفداران این شرکت از تمامی قشر ها می باشند.

این شرکت به علت مهارت بالایی که دارد با طراحان خانه مد مشهور(Gianfranco) همکاری می کنند.

sahari

Riviere.10

تخصص این شرکت ساخت و تولید محولات چرمی می باشد.

محصولات این شرکتاز انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. این شرکت محصولات کلاسیک تولید می کند.این شرکت توانسته با تولید محصولات چرمی بینظیر بین ده شرکت برتر قرار گیرد.

riviere

نظر بدهید
بازدید کننده 476
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :