تاریخچه شرکت Ashley Furniture

تاریخچه شرکت Ashley Furniture

نخستین خانه  آشلی در Anchorage، آلاسکا در سال 1997 افتتاح شد. از آن زمان، این شرکت تبدیل به خرده فروشی مهم  در آمریکای شمالی شده است. این شرکت فروشگاه هایی در سراسر ایالات متحده، کانادا، مکزیک، آمریکای مرکزی و ژاپن دارد.

اگر چه بسیاری از فروشگاه های آشلی به طور مستقل مالکیت و اداره می شوند، اما تمام مبلمان مورد استفاده توسط این فروشگاه ها توسط شرکت اصلی آشلی تولید می شود. شرکت 100 ساله (HomeStore) در سال 2003 ساخته و در سال 2005 افتتاح شد. این شرکت در سال 2006 به عنوان سریع ترین تولید کننده مبلمان زنجیره ای انتخاب شد. و در سال 2007 300 فروشگاه در سراسر جهان را باز کرد.

در همان زمانی که جنیفر کانببرگ برای اداره ورشکستگی شرکت در جولای 2010 با پرداخت مبلغ 1.4 میلیون دلاری پرداخت کرد. شرکت به نام جنیفر ثبت شد. هنگامی که جنیفر در فوریه 2011 از ورشکستگی با موفقیت خارج  شد، 6 شرکت آشلی Homestores را در منطقه نیویورک کنترل کرد.

در ماه فوریه 2014   500 شرکت آشلی Homestores  خود را در لانگووی، تگزاس باز کرد. از ماه نوامبر 2017 بیش از 750 فروشگاه آشلی در سراسر جهان وجود دارد.

در ماه آوریل سال 2015، اشلی HomeStore اولین انفجار خود را در آمریکای جنوبی با افتتاح اولین فروشگاه خود در سانتیاگو، شیلی انجام داد.

صنایع مبلمان اشلی

 شرکت صنایع مبلمان اشلی که در  Arcadia، قرار دارد، بزرگترین تولید کننده مبلمان خانگی در جهان است. این شرکت متعلق به پدر و پسر ، رون و تاد می باشد، این بزرگترین تولید و توزیع مبلمان خانگی در سراسر جهان است.در این شرکت بیش از 18،000 کارمی کند. این شرکت در حال ساخت یک مجتمع تولید و توزیع 3.8 میلیون فوت مربع در کارولینای شمالی است.

خیریه

اشلی Homestore بیش از 6 میلیون دلار برای بیمارستان ها و درمان کودکان تخصص داده است. شرکت آشلی سالانه مقداری از درآمد خود را به خیریه ، مدرسه و دیگر برنامه های بشردوستانه مختلف می پردازد.از این رو این شرکت طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارد.

 

 

نظر بدهید
بازدید کننده 437
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :