میز مناسب اداری

میز مناسب اداری

هنگام انتخاب یک میز برای اداره، تمامی عوامل مهم زیر را در نظر بگیرید. سبک مدرن اغلب سبک میز شما را تنظیم می کند تا اطمینان حاصل شود که میز در دکور موجود در فضای شما مناسب است و با وسایل اطراف خود هماهنگ شده و فضای زیبایی را بوجود اورده. بودجه همیشه یک عامل مهم در روند تصمیم گیری است و با گزینه های متنوعی شما را روبه رو می کند. طبیعتا هر چه کیفیت میز بالا باشد قیمت میز نیز به میزان کیفیت آن بالا می رود البته با قیمت کم هم می توان میز خوب خرید. در نهایت، درباره استفاده نهایی و وظایف خاصی که از میز جدیدتان می خواهید فکر کنید.

1.چگونه کار می کنید

آیا بیشتر وقت خود را برای ارسال ایمیل و برقراری تماس صرف می کنید؟ اگر چنین است، یک میز با یک سطح کوچک برای انجام کار های  شما در دفتر مناسب می باشد.

اگر کار شما شامل بسیاری از مقالات، فایلها و کتابها باشد، شما نیاز به یک میز بزرگتر دارید تا بتوانید آن را گسترش دهید. در اینجا میز بزگ بهترین انتخاب برلی شما می باشد.

شما همیشه باید قبل از اینکه میزی را بخرید به وظایفی که از  میزتان می خرید توجه کنید همانطور که گفتیم اگر کار شما اکثرا کامپیوتری با شد باید از یک میز کوچک استفاده کنید.

اما اگر کار شما در شرکت این است که فایل ها را برسی کرده و مرتبا با یاداشت برداری کنید باید از میز برزگ استفاده کنید. 

2.اندازه

میزهای اداری و یا دفتر خانه ای تقریبا به هر اندازه قابل تصور می آیند، بنابراین قبل از خرید فضای مناسب را اندازه گیری کنید.یعنی بعد از این که وظایف میز خود را مشخص کردید باید محلی که میز قرار است در انجا قرار بگیرد را اندازه گیری کنید. تا بتوانید میزی مناسب با محل کار خود بخرید.

اطمینان حاصل کنید که حداقل 2  تا 3 فوت فضای آزاد در پشت میز برای صندلی خود داشته باشیدغیر از پشت میز سعی کنید از بغل ها هم فاصله مناسبی داشته باشید.

3.پیکربندی

شکل استاندارد میز های اداری مستطیل شکل است که معمولا در همه جا می توان آن ها را قرار داد.

اگر فضای کاری شما در گوشه است سعی کنید میز را در گوشه سمت راست قرار دهید.به طوری که فضای سمت چپ شما خالی باشد به این طراحی طراحی (L) نیز می گویند.

اگر فضای کاری شما فضای مناسب و بزرگی است سعی کنی از میز  ( (U شکل استفاده کنید زیرا این میز 90% تمرکز کاری شما را فراهم کرده.از این رو هر چه تمرکز شما بیش تر باشد در کارهایتان موفق تر عمل خواهد کرد.

4.ذخیره سازی

اگر از روزنامه ها و پرونده ها  در تمام طول روز استفاده می کنید، یک میز را با چندین محل ذخیره سازی مانند کشو خریداری کنید، شما می توانید از میز هایی استفاده کنید که دارای چند کشو باشد تا بتوانید فایل ها و پرونده ها را در کشو ها به صورت مرتب جایگذاری کنید.

برای کسانی که میز کوچک دارند و اکثر کار آن ها با کامپیوتر می باشد. می توانند از کمد های قفسه بندی شده برای نگهداری از فایل ها و پرونده ها استفاده کنند.

سعی کنید فضای گار خود را زیاد شلوغ نکنید و لوازم اضافی را از محل کار خود خارج کنید.شما می توانید از طرح مینیمالیستی در محل کار خود استفاده کنید.

5.مواد

مواد تشکیل دهنده میز ها متفاوت می باشند اما اکثر میز ها از چوب ساخته می شوند.مثلا ما میزهای شیشه ای سنگی آلمینیومی وچوبی داریم.

میزهای شیشه ای و سنگی نیاز به نگهداری بیشتر و تمیز کردن دارند، اما می توانند یک ظاهری زیبا در شرکت ایجاد کند.

 چوب جامد، به خصوص چوب ماهون ، یک میز کلاسیک است. با این حال، چوب جامد می تواند گران و بسیار سنگین باشد.

میز ساخته شده از چوب کامپوزیت و فلز می تواند سبک وزن بوده و متناسب با بودجه شما باشد امازیبایی خاصی ندارد.

نظر بدهید
بازدید کننده 381
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :