مزایای مبلمان چرمی

مزایای مبلمان چرمی

از قدیم از چرم (پوست حیوان) به عنوان وسیله ای برای گرم کردن خود استفاده می کردند. از آن زمان تا کنون، چرم یک ماده بسیار ارزشمند بوده است. به علت خواص مفید آن که در هیچ ماده دیگری نمی توان یافت، چرم به طور گسترده ای مورد نیاز است. در حال حاضر، چرم هنوز در میان صاحب خانه ها محبوب است. اگر چه در حال حاضر انتخاب گسترده ای از پارچه ها و یا مواد مصنوعی موجود در بازار وجود دارد،اما چرم در بالای آن ها به عنوان مواد مورد استفاده برای مبلمان استفاده شده است. در زیر لیست مزایای استفاده از مبل های ساخته شده از چرم را برای شما نوشته ایم.

کیفیت بالا

هنگامی که شما در باره ی مبل ها صحبت می کنید، چرم با بالاترین خط و محصولات پیشرو ارتباط دارد. هیچ نوع مبل دیگری نمی تواند با مبل های چرم مقایسه شود. ظاهر و بوی غنی چرم، بر خلاف سایر مواد دیگر، سطح پیچیدگی و ظرافت را به ارمغان می آورد. از قدیم از چرم برای درمان برخی بیماری ها استفاده می شود. چرم بسیار مقاوم در برابر ترک خوردگی می باشد.

لذت بردن

مبل های چرمی نسبت به مبل های دیگر با گذشت زمان نرم تر می شود ونشستن روی آن لذت خاصی را به افراد می دهد. به جای نگاه خسته و محکم مبل های دیگر،مبل های چرمی بیشتر جذاب به نظر می رسند. علاوه بر این، چرم توانایی نفس کشیدن را دارد که بدین معنی است که به راحتی گرما و سرما را آزاد می کند. مهم نیست که دمای اتاق چقدر باشد، هنوز به راحتی می توانید روی آن بنشینید. همچنین می تواند رطوبت را به خوبی کنترل کند، به طوری که بر خلاف (وینیل) یا دیگر مواد مبتنی بر پلاستیک احساس چسبناکی نمی کند.

سختی

کارشناسان مبلمان ادعا می کنند که یک مبل چرمی می تواند در برابر سایش و پاره شدن در حدود چهار برابر بیشتر از مبل های دیگر مقاومت نشان دهند. چرم قوی وانعطاف پذیر است. با توجه به ویژگی های طبیعی آن، مبل های چرمی، ساختار قوی خود را، از جمله درزها، حفظ می کنند. آنها همچنین مقاوم در برابر خاک و گرد وغبار هستند. به سادگی با استفاده از یک پارچه مرطوب، مبل های چرمی تمیز می شوند.

ظاهر

فرایند چروك در مبل های چرمی ظاهر آن را منحصر به فرد می کند. امروزه رنگ چرم فقط به یک شكل نیست بلکه انواع مختلفی چرم رنگی داریم. رنگ چرم در گذشت زمان به هیچ وجه از بین نمی رود. مبل های چرم در همه نقاط سازگاری دارند و به راحتی آسیب نمی بینند. از آنجا که چرم از پوست حیوانات تهیه شده است،دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد.

قیمت

در اغلب موارد، مبل های چرمی گران تر از مبلمان معمولی است. نکته مثبت این است که عمر آن ها  قطعا طولانی تر در مقایسه با مبل های دیگر می باشد. همچنین از تجمع آلرژی ها جلوگیری می کند که برای کسانی که نگرانی های بهداشتی دارند مفید است. برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری خوبی در مبلمان انجام دهند، خرید مبل های چرمی خرید خوب ومناسبی است.

نظر بدهید
بازدید کننده 550
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :