طراح اتاقتان شوید!

طراح اتاقتان شوید!

1. آنچه را که صلاح می دانید ، تصمیم گیری کنید. اتاق شما تصویری از شخصیت شماست ، بنابر این باید آن را منعکس کننده ی شما و شخصیت شما دانست. این در مورد والدین ، خواهر یا دوستان شما مختلف است. زیرا هر فرد دارای شخصیت های جداگانه می باشد. پس این در مورد شماست. تمرکز بر آنچه که شما را خوشحال می کند و به شما برای کار و زندگی انگیزه می دهد. شما در طی روز وقت زیادی را در اتاق خود می گذرانید. بنابر این باید جوری اتاق خود را طراحی کنید که خسته کننده نباشد.

طراحی اتاق خواب من

2. منافع خود را در نظر بگیرید. این می تواند ایده آل باشد که علاقمندی شما ، به موضوع اتاقِ خودتان چگونه است. این می تواند امکانات زیادی را در اینجا به وجود آورد. به عنوان مثال، اگر شما فوتبال دوست دارید ، می توانید اتاق خود را با لوازم فوتبالی طراحی کنید. اگر فقط  زرافه دوست دارید، می توانید اتاق خود را با مبلمان قهوه ای مایل به زرد طراحی کنید. متناوبا ، اگر طرفدار عتیقه هستید، سعی کنید از عتیقه جات برای طراحی اتاق خود استفاده کنید.

از این رو لیستی داشته باشید و طرح هایی که برای اتاق خود مناسب می دانید را در آن یاداشت کنید.

طرح اتاق خواب

3. منافع خود را در نظر بگیرید. شاید شما به اشعار علاقه دارید و اشعار را دوست داشته باشید. می توانید در اتاق خود روی دیوار ها این اشعار را طراحی کنید. شما باید ذهن  خلاقی داشته باشید شما می توانید هر ایده  مثل طرح بالا دارید در اتاق خود اجرا کنید.

طراحی اتاق خواب خود

4. بازیگر یا خواننده یا چیز های مختلفِ مورد علاقه خود را در نظر بگیرید شما می توانید پوستر آن ها را تهیه کرده و در اتاق خود نصب کنید، این کار می تواند به طراحی اتاق خود شما کند. شما می توانید اتاق خود را با پوسترهای تم تزیین کنید و یا اگر میخواهید یک مجموعه با خواننده یا بازیگر مورد علاقه خود داشته باشید. می توانید چندین بازیگر مورد علاقه خود را در فهرست ایده های خود داشته باشید. و این انتخاب شماست.

اتاق خواب

6. تعیین کنید که آیا شما تمام تزئینات را خودتان می توانید انجام دهید. یا اینکه آیا کسی ممکن است برای کمک به آن ها باشد. به عنوان مثال، اگر بودجه اجازه می دهد، شما می توانید یک نقاش حرفه ای استخدام کنید تا کار های طراحی را او انجام دهد.

طراحی اتاق های خواب منزل

7. یک لیست ایجاد کنید اگر مشکل در تصمیم گیری بین تم ها وجود دارد، همه چیز را در یک لیست بنویسید. یک لیست می تواند به شما در سازماندهی ایده های خوب کمک کند تا شما بتوانید در بین آن ها گزینه مناسب را انتخاب کنید.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

 

نظر بدهید
بازدید کننده 479
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :