رنگ مناسب اتاقمان را چگونه انتخاب کنیم؟

رنگ مناسب اتاقمان را چگونه انتخاب کنیم؟

8. رنگ مناسب برای اتاق خود را مشخص کنید. به رنگ مورد علاقه خود فکر کنید. اغلب تم ها بر اساس رنگ مورد علاقه شما هستند. اگر نمی توانید یک رنگ را انتخاب کنید، همیشه می توانید دو راه انتخاب کنید.

اگر شما دختر هستید، ممکن است بخواهید رنگ صورتی انتخاب کنید.

اما شما می توانید از رنگ های آرام، نرم مانند: آبی، سبز و بنفش برای اتاق خود استفاده کنید.

اگر شما پسر هستید ممکن است بخواهید رنگ آبی را انتخاب کنید.

اما شما می توانید از رنگ های تیره، نارنجی، قرمز و زرد، برای اتاق خود استفاده کنید.

ایده خوب این است که یک رنگ خنثی را به دسته های بالا اضافه کنید تا بتوانید در بسیاری از موارد مطابقت داشته باشید.

9. شما ابتدا باید رنگ اتاق خود را انتخاب کنید تا بتوانید وسایل اتاق خود را مطابق با رنگ اتاق خود تهیه کنید. ممکن است بخواهید رنگ فرش یا مبلمان را در نظر بگیرید. برای مثال، اگر فرش قرمز دارید، رنگ نارنجی برای دیوار شما مناسب است. اگر شما مبلمان آبی داشته باشید،رنگ بنفش برای دیوار شما مناسب است.

رنگ زیبای اتق خواب

11. خلاق باش. اتاق شما باید یک یا دو رنگ باشد. اگر میخواهید، دیوارهای خود را با رنگهای مختلف رنگ کنید و گلدانهای نُقلی تهیه کنید. تم شما می تواند هر چیزی که می خواهید باشد، همه چیزبرای شماست. پس از همه ، شما کسی است که هر شب در رختخواب خود بخواب می روید پس اتاق خود را جوری طراحی کنید که به یاد ماندنی باشد.

12. گزینه های خود را کنارهم قرار دهید. نگاهی دقیق به لیستی از ایده ها و رنگ های خود داشته باشید، سپس زمان را برای تصمیم گیری در مورد چگونگی کار به عنوان یک کلیات به کار ببرید.

چیزهای مرجع را در لیست خود بنویسید. تا ببینید چه چیزی با شخصیت شما مطابقت دارد ، از چیزهایی که دوست ندارید یا نمیتوانید به خوبی کنار هم بگذارید عبور کنید.

اتاق با رنگی جالب

13. ایده ها را به بودجه برسانید. پس از انجام کارهای بالا ، بودجه خود را در نظر بگیرید و دوباره به فهرست بروید. بودجه به شما کمک خواهد کرد که راحت تصمیم بگیرید چه چیزی واقع بینانه و چه چیزی مقرون به صرفه است. با این حال، اگر چیزی به نظر خیلی گران قیمت نیست، آن را برای طراحی اتاق خود تهیه کنید.

نظر بدهید
بازدید کننده 424
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :