تصمیم درست در انتخابتان

تصمیم درست در انتخابتان

انتخاب مبلمان جدید برای اتاق خواب هیجان انگیز و هنوز ترسناک است، چرا که مبلمان گران است و ترس از اشتباه خریدن می تواند طراحی را خراب کند. خوشبختانه ، قبل از رفتن به نمایشگاه ، با چند سوال از خودتان می توانید مبلمان مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

آیا شما در حال خرید مبلمان جدید برای اتاق خواب اصلی خود هستید؟

یا این برای یک اتاق کودک یا یک پیشنهادی برای اتاق خواب نوجوان است؟

یا شاید برای یک اتاق مهمان تعیین شده یا برای بازدید کنندگان پیش بینی شده. بدیهی است، مبل خوب برای کاربر اتاق مناسب است، هم در سبک و هم در طراحی.

بودجه شما چقدر است؟

خوب است که قیمت مبل هایی که می خواهید بخرید را فهرست کنید. خودتان با خودتان صادق باشید. اگر رویاهای شما بزرگ هستند، اما حساب بانکی شما کوچک است، شما چندین گزینه دارید:

اکنون فقط یک قطعه جدید ، از مبلمان بخرید و صبر کنید تا بتوانید بقیه را بخرید.

از مبل های دست دوم  استفاده کنید آن ها کیفیت پایین تر اما همچنین قیمت پایین دارند.

بودجه شما چقدر است؟

درباره کیفیت

بودجه شما نقش مهمی در تصمیم گیری ، در مورد سطح کیفی که می توانید در اختیار شما قرار دهد طبیعتا هر چه بودجه شما بیشتر باشد. کیفیت مبل شما هم زیاد می شود، اما استفاده مورد نظر از مبلمان نیز می تواند در انتخاب کیفیت مهم باشد. برای استفاده از مبلمان با کیفیت عالی برای اتاق نشیمن هزینه بیشتری صرف می شود، زیرا اتاق نشیمن دارای رفت آمد زیادی نسبت به اتاق خواب می باشد بنابراین شما میتوانید در اتاق خواب خود که دارای رفت و آمد کم است از مبل هایی با کیفیت متوسط استفاده کنید که این کار در صرف هزینه هم به نفع شما می باشد.

کبفیت کار

اندازه اتاق شما چقدر است؟

اگر اتاق خواب شما کوچیک است باید سعی کنید از لوازم کمتری در آن استفاده کنید یا اتاق خود را به صورت ساده تزئین کنید که به این طرح (مینیمالیستی) می گویند. طرح مینیمالیستی به علت سادگی که دارد دارای طرفداران زیادی می باشد. شما برای بزرگ نشان دادن اتاق خود می توانید از تخت و میز های کوچک تر استفاده کنید طبیعتا هر چه در اتاق از وسایل کوچک استفاده شود فضای بیش تری آزاد می ماند. شما می توانید دیوار های اصلی اتاق خود را آینه کاری کرده و اتاق را بزرگ نشان دهید. اتاق خود را با رنگ های روشن طراحی کنید این کار اتاق شما را بزرگ جلوه می دهد. اگر برعکس اتاق شما دارای فضای بزرگی است از رنگ های تیره استفاده کنید و مبل خود را مناسب با رنگ اتاق خود تهیه کنید.

اتاق شما

 

نظر بدهید
بازدید کننده 455
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :