اندازه مناسب تخت

اندازه مناسب تخت

راهنمای اندازه تخت

به طور کلی، اندازه تخت در راستای دستورالعمل های مشابه اندازه گیری می شود. شش نوع اندازه اصلی تخت برای انتخاب وجود دارد. ما یک راهنمایی مفید برای شما گذاشته ایم تا دقیقا همان اندازه از تخت های مختلف انتظار داشته باشید. ما همچنین توصیه می کنیم که کدام از تخت ها ممکن است مناسب شما باشند.

یک تخت یکنفره کوچک

امپراتوری: (6.2 x6.3)

متریک: 75 * 190 سانتی متر

این ایده آل برای یک کودک جوان است که تخت خواب و یا تخت نوزادش را از دست داده است. این باعث می شود که آنها مانند بزرگسالان احساس کنند! آنها می توانند بسیار راحت باشند .

تخت یک نفره کوچک

یکدست

امپراتوری: (6.3 x6.3)

متریک: 90 * 190 سانتی متر

یک تخت استاندارد برای اتاق کودک، نوجوان یا مهمان است. این می تواند مناسب هر شخص در هر سنی باشد. با این حال، بزرگسالان قد بلند و یا خوابیدگان که در خواب به شدت حرکت می کنند ممکن است مشکل پیدا کنند.

تخت یکدست 190*90

دو جداره کوچک

امپراتوری: (6.4x 6.3)

متریک: 120 × 190 سانتیمتر

این راه حل ایده آل برای بزرگسالان و نوجوانانی است که کمی فضای اضافی را دوست دارند اما هنوز اتاق خواب کمتری دارند. زوج ها می توانند در یک تخت دو نفره کوچک قرار بگیرند.

تخت دوجداره 190*120

دوبل استاندارد دو طرفه

امپراتوری: (6.4x 6.5)

متریک: 135 × 190 سانتیمتر

تخت دو نفره استاندارد راحتی برای یک زوجه است. با این حال ، مناسب تر است برای زوج هایی که کمتر تکان می خورند.

تخت در ابعاد 190*135

KING SIZE BED

امپراتوری: (6.4x 6.6)

متریک: 150 × 200 سانتیمتر

این یک تخت دو نفره برای زوج هایی است که اتاق خواب بزرگی دارند و در شب به شدت تکان میخورند بهترین گزینه برای آن ها تخت خواب (KING SIZE BED) است.

اندازه مناسب تخت خواب

SUPER KING SIZE BED

امپراتوری: (6.6x 6.6)

متریک: 180 × 200 سانتیمتر

رختخواب فوق العاده بزرگ و پادشاه گونه است. اگر مقدارمناسبی فضا دارید و از لحاظ بودجه  مشکل ندارید این بهترین گزینه برای شماست. اگر یکی از اینها را داشته باشید، واقعا برای درمان مناسب است. این تخت به زوج اجازه می دهد تا محتوای قلب خود را گسترش دهد.

تخت امپراطوری

 

نظر بدهید
بازدید کننده 436
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :