مزایای یک صندلی تخت خواب شو

مزایای یک صندلی تخت خواب شو

صندلی تخواب شو مزایای زیادی دارند. ما برای راهنمایی شما برخی از این مزایا را در پایین ذکر کرده ایم.

1.تنظیم حالت

کاربران همیشه نمی خواهند پاهای خود را بالا ببرند و یا به طور ثابت پایین نگه دارند. اگر آن ها دراین مورد مشکل داشته باشند ، می توانند به سادگی صندلی را متناسب با موقعیت خود تنظیم کنند.

2.ارتفاع پا

در این صندلی تخت خواب شو تنظیم ارتفاء مناسب پا کمک می کند تا مایع و فشار را در پاها و مچ پا کاهش دهد ، و این باعث می شود موقعیت ایده آلی ایجاد کند و خستگی و درد ناشی از کار یا آسیب را از بین ببرد.

تنطیم حالت پا

3.ارتفاع بالا

این صندلی می تواند ارتفاع بالایی پشت خود را تا 70 درجه افزایش دهد،این کار مناسب برای راحتی و پشتیبانی برای آرامش ، خواندن ، تماشای تلویزیون و حتی خوردن در رختخواب را فراهم می کند.

4.ارتفاع پشت با ارتفاع پا

این موقعیت کاربران را قادر می سازد تا مزایای افزایش ارتفاع پشت و پا را به طور متناسب با ابعاد فیزیک خود تنظیم کنند. تا فرد در حال ایده ال به استراحت بپردازد. تنظیم ارتفاعات پشت و پا در این صندلی ها به قدری آسان است که هر کسی می تواند به راحتی و با خیال راحت بدون آسیب رساندن به صندلی آن را تنظیم کند.

صندلی اداری - تنطیم ارتفاع پا

5.مناسب زانو

به کاربر اجازه می دهد تا با استفاده از این صندلی تمامی فشار ها را از زانو ها برداشته و زانو را در حالت مناسب و ایده ال قرار می دهد، این محصول می تواند  پشتیبانی بیشتری را برای منطقه زانو ارائه دهد.

6. از لحاظ پزشکی

به منظور دستیابی به اهداف مختلف پزشکی ، به کاربران امکان می دهد پای خود را بالاتر از سر قرار دهد. این کار ایده ال برای خواب راحت است. با این حالت فرد به آرامش رسیده و خیلی راحت به خواب می رود.

تنطیم حالت پا.

7. ماساژ

این موقعیت باعث کاهش فشار وارد برای قسمت های مختلف بدن می شود. این حالت را معمولا همه ی کاربران دوست دارند زیرا تمام عضلاتی که روی آن ها فشار وارد است را آرام می کند و یک حس خوبی را به فرد می دهد.

صندلی ماساژ

نظر بدهید
بازدید کننده 409
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :