نمای ساختمان

نمای ساختمان

1. خطوط مخفی

خطوط مخفی ساختمان

این ساختمان جلوه ای زیبا دارد و سبک های روستایی و معاصر را با هم ترکیب می کند. نمای چوب ، پوشش جانبی شیپلاپ ، این ویژگی های فورا پرچ می شود که برای مکمل پانل های معماری استفاده می شود. shiplap در زیرین overhangs استفاده می شود ، که یک توهم نوری ایجاد می کند که به نظر می رسد که ساختمان خم می شود. خطوط متقابل ، زاویه ها و مواد ، عمق و ابعاد در خارج را ایجاد می کنند و چشم را به راحتی می کشاند. ساختمان حاصل تقریبا یک اثر هنری می باشد.

2. مواد مخلوط

مواد خطوط

رنگ و سبک این ساختمان ظریف تر است، اما کمتر متحرک است. در این مورد، ترکیبی از سنگ طبیعی همراه با پانل های معماری و سایدینگ دیوار، عمق زیادی به طراحی می دهد. پانل معماری در قسمت گوشه ای از ساختمان به اندازه پنجره ها مطابقت دارد، به طوری که آنها از یک الگوی مشابه دراین بخش استفاده می کنند. سایدینگ لبه کاملا سازگار با پانل های صاف است و سنگ طبیعی در طرف دیگر است که هر دو بافت و رنگ مناسبی دارند.

3.زاویه طراحی

این ساختمان نیمه روستایی به ذهن متبادر می کند که چندین سبک مختلف معماری در یک زمان با ترکیب مواد و طرح های مختلف در یک نمای ساختمان انجام شده است. تیرهای چوبی به گوشه های فولادی متمایل می شوند، با این حال آنها طوری به روستاییان می پیوندند که با سنگ طبیعی در نیمه پایین هماهنگ می شوند. رنگ سایدینگ لبه افقی به سادگی با رنگ آمیزی چوب و سنگ طبیعی به منظور ایجاد یک طراحی به نظر می رسد که با طبیعت سازگار است. زاویه های پرتو و پنجره های نمای بالا، ابعاد زیادی را برای ساختمان به ارمغان می آورد، به طوری که به نظر می رسد فضای بیشتری نسبت به آنچه که در واقع انجام می شود، در اختیار داریم.

4. طراحی چند لایه

طراحی چند لایه

ساختمان ها نباید چند نمای بلند داشته باشند تا بیشترین ارتفاع خود را در طراحی داشته باشند. این ساختمان با استفاده از سایه های مختلف پانل های معماری با زوایای شیشه ای و چوبی، برای ایجاد یک نمای پویا که ارتفاع بیشتری را نسبت به آنچه که در واقع دارد، ایجاد می کند. بخش فوقانی این ساختمان  با شیشه ها متعادل شده و به خوبی با دیوارهای شیشه ای کار می کند. پانل های شیشه ای، کمک می کند تا کل ساختمان را به صورت یکپارچه طراحی کنید.

5.طراحی کاملا روستایی

طراحی کاملا روستایی

هر ساختمان تجاری نیازی به نگاه معاصر، قدرتمند یا غیر شخصی ندارد. بعضی از ساختمانها، در حقیقت، بهتر است برخی از ساختمان ها جوری طراحی شوند با محیط خود سازگاری نشان دهند. این طراحی ساختمان روستایی فقط این کار را انجام می دهد، نمای این ساختمان بسیار زیبا و جذاب است.

نظر بدهید
بازدید کننده 349
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :