طراحی هتل

طراحی هتل

طراحی هتل شامل برنامه ریزی ، تهیه پیش نویس و طراحی برنامه برای توسعه هتل ها می باشد. مفهوم هتل در روایات ها مهمان نوازی به مسافران می باشد. به عنوان مثال ، ظهور مسافرت های راه آهن در اوایل دهه 1900 منجر به برنامه ریزی ، طراحی و توسعه هتل ها در نزدیکی ایستگاه های راه آهن شد که به مسافرین راه آهن می پرداختند. هتل ها در اطراف مرکز ترمینال بزرگ در شهر نیویورک نمونه ای از این پدیده هستند. طراحی داخلی و سبک هتل ها بسیار متنوع هستند و تغییرات زیادی وجود دارد.

هتل مختلف

انواع هتل ها

انواع مختلفی از طرح های هتل در جهان وجود دارد. نمونه هایی از طرح های هتل شامل کاخ های مهمانسرا در سراسر آسیا ، خانه باغ ها در کشور انگلیس ،  هتل های کازینو ، هتل های بوتیک ، هتل های رسمی ، صومعه های ارائه دهنده پناه و اتاق های اجاره ای برای مسافران و نوع دیگری از هتل ها ، هتل های کپسول است که در ژاپن به عنوان یک گزینه برای کسانی که فقط در طول اقامتشان به نیازهای اولیه نیاز دارند ، ارائه می شود. اکثر هتل در جاهای زیبایی ساخته می شوند تا بتوانند مسافران را جذب کنند.

دکوراسیون هتل

طراحی حرفه ای

طراحی هتل معاصر می تواند پیچیده و کارآمد شامل ، معماران و طراحان متخصص ، مهندسان محیط زیست و سازه ، طراحان داخلی و پیمانکاران ماهر و تامین کنندگان ، برای پروژه های بزرگ و پیچیده باشد.

طراحی هتل باید شامل برنامه ریزی برای برآورده کردن نیاز های مشتری باشد. ساختمان های هتل باید دارای اتاق های مناسب برای مشتری باشد. علاوه بر اتاق های مناسب باید دارای فضای سبز ، استخر و فضای سرگرمی باشد. به عنوان مثال ، فضای اتاق در هتل ها جوری طراحی شده است که صدای داخل اتاق به بیرون نرود و آرامش کسی را به هم نزند.

طراحی هتل

تأثیرات فرهنگی

هتل ها به علت پذیرفتن انواع مسافر از جاهای مختلف مکان مناسبی برای نشان دادن فرهنگ آن کشور می باشد. به همین علت طراحان هتل سعی می کنند تا هتل ها را با سلایق فرهنگی کشور خود طراحی کنند آن ها با این کار فرهنگ کشور خود را به نمایش می گذارند. تا بیگانگان با دیدن این طراحی کشور آن ها را بشناسند. هتل ها به خاطر ارتباط های بین المللی نقش مهمی در ایفا فرهنگ دارند.

به غیر از نکاتی که در بالا ذکر کرده ایم باید به مکانی که هتل می خواهد در آن قرار گیرد توجه کنیم. باید هتل ها را در جاهایی سرسبز با چشم انداز های زیبا بنا کنیم .

باید در هتل از نور پردازی های مناسب استفاده کنیم. در محیط هتل از مبل های راحتی برای مسافران استفاده کنیم.

هتل های مجلل

بازسازی

هتل ها به طور مداوم برای حفظ سلامت خود به روز می شوند. در طی بازسازی یا نوسازی شما باید لوازم درون هتل را مانند مبلمان ، تخت ها و لوازم داخلی را مطابق با مدرنیست تغیر دهید. و نمای بیرون هتل هم باید سالانه تغیر دهید تا بتوانید سلامت هتل خود را حفظ کنید.

و در آخر باید تلاش کنید تا رضایت مشتری را بدست آورید چون مبنای کلی ساخت هتل دریافت مشتری است . بنابراین کار اصلی شما رضایت مشتری است.

هتل-دکوراسیون

نظر بدهید
بازدید کننده 402
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :