نحوه مدیریت خوب

نحوه مدیریت خوب

1. استخدام افراد خوب

شما به عنوان مدير هتل ، براي مديرت هتل خود به افراد خوب مورد نياز هستيد . اين افراد شامل همه ي بخش ها مثل خدمه ، نگهبان ، آشپز و ... ميشود. شما بايد به کار کنان خود اعتماد داشته باشيد تا بتوانيد کار هاي مديريتي مورد انتظار خود را به خوبي انجام دهيد ، به هيچ وجه نظارت بيش از حد کار شما را راه نمي اندازد بلکه باعث تنفر کارکنان از شما مي شود و اعتماد از بين شما برداشته مي شود که اين براي مديريت هتل مناسب نيست.

2. ارتباط با کارکنان

با کارکنان به طور منظم ارتباط برقرار کنيد حفظ گفتگوي منظم با کارکنان خود باعث مي شود رابطه شما صميمي شود و آن ها مسوليت هايي که دارند را به نحو احسنت انجام دهند که اين کار شما را به کارکنان نزديک کرده و اين يک گزينه مناسب براي هتل خوب است علاوه بر آن شما بايد از کارکنان در باره ي کار ها ي  هتل راهنمايي بگيريد زيرا آن ها زمان بيشتري را با مهمانان مي گذرانند ، و سلايق مهمانان را بهتر درک مي کنند.

3. ايجاد شعبه

سعي کنيد عملکرد هوشمندانه اي داشته باشيد ، شما بايد تلاش کنيد نام هتل شما براي همه آشنا باشد يکي از کار هايي که به شما کمک ميکند اين است که شما حداقل در سر تا سر شهر هاي کشور خود يک شعبه از هتل خود داشته باشيد. طبيعتا اگر هتل شما زنجيره اي شود خيلي سريع رشد مي کند ، و تعداد مهمانان شما بالا مي رود.

4. روحيه مثبت

سعي کنيد روحيه ي مثبتي داشته باشيد يعني غيراز خودتان به کارکنان هتل آموزش دهيد که چگونه با مهمانان ارتباط گرم برقرار کند. طبيعتا مهمانان ازروحيه مثبت و نشاط  آور استقبال کرده و در طي مدت زماني که در هتل هستند از گذر زمان لذت مي برند. يکي از روش هاي جذب مسافر روحيه مثبت و اخلاق خوب مي باشد.  

5. به روز بودن

هتل ها به طور مداوم براي حفظ سلامت خود به روز مي شوند. در طي بازسازي يا نوسازي شما بايد لوازم درون هتل را مانند مبلمان ، تخت ها و لوازم داخلي را مطابق با مدرنيست تغير دهيد. و نماي بيرون هتل هم بايد سالانه تغير دهيد تا بتوانيد سلامت هتل خود را حفظ کنيد.

و در آخر بايد تلاش کنيد تا رضايت مشتري را بدست آوريد چون مبناي کلي مديريت هتل دريافت مشتري است . بنابراين کار اصلي شما رضايت مشتري است. معمولا هر چه هتل زيبا باشد جذب مشتري بال مي رود.

 

نظر بدهید
بازدید کننده 368
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :