مبل ال بخریم؟

مبل ال بخریم؟

مبل راحتی یا همان مبل (ال) ، مدت هاست که جزو پرطرفدارترین ها می باشد. کسانی که از این نوع مبل ها استفاده می کنند ، از طراحی زیبا آن راضی هستند. اما کسانی هم هستند که که از این نوع مبل ها راضی نیستند ، چون در هر جای خانه قرار نمی گیرند ، و این خودش یک عیب بزرگی است.

با در نظر داشتن چه نکاتی باید مبل (ال) بخریم؟ ما در این مطلب به شما جواب این سوال را می دهیم.

چرا مبل ال بخریم ؟

از جمله مزایای این مبل راحتی آن است. مبلمان (ال) مبلمانی چند منظوره است. و در هر اتاق نشیمن با هر اندازه ای قابل استفاده می باشد. مزایای دیگر این مبلمان این است که ، به علت کاناپه شکلی بودنش فضای استراحت زیادی را به شخص می دهد. چون مبلمان (ال) چسبیده است ، فضای کمتری را اشکال می کند. به همین دلیل مبلمان (ال) بسیار مناسب برای خانه و فضا های کوچک است. مبلمان (ال) به دلیل شکل تخت خوابی شان ، مناسب برای خانه هایی هستند که اتاق مهمان ندارند. مبلمان (ال) به خاطر راحتی شان واسطه ای برای درست کردن فضای صمیمی می باشند.

این نوع مبل ها به دلیل نداشتن دسته و پیوستگی ، تعداد افراد بیش تری را در خود جای می دهد. این برخلاف مبل های دیگر است که بر اساس تعدادشان ، افراد می تواند از آن استفاده کنند. مثلا در یک مبل هفت نفره فقط هفت نفر می توانند روی آن بنشینند ، اما مبل (ال) اینگونه نیست. این نوع مبل هم مناسب برای خانه های کوچک و هم مناسب برای خانه های بزرگ است.

مبل L

چرا مبل (ال) نخریم ؟

اما همانطور که گفتیم این سبک مبلمان ، معایبی هم دارد که شاید با توجه به نیاز شما برای دکور منزلتان با مبل ، به کارتان نیاید.

چیدمان

چون مبل های (ال) چسبیده هستند ما نمی توانیم بنا بر سلایق خود آن ها را بچینیم. اما در مبل با سبک های دیگر ما خود می توانیم طبق سلیقه خودمان و متناسب با طراحی و دکور فضای اطراف ، مبلمان را بچینیم.

نشستن

در این مبل چون افراد کنار هم قرار می گیرند ، امکان رو در رو قرار گرفتن در هنگام صحبت کردن را از دست می دهند. این مساله بیش تر خود را در جمع های دوستانه نشان می دهند ، که در این صورت افراد برای این که بتوانند راحت با هم صحبت و چهره همدیگر را ببینند باید به صورت کج بنشینند ، که این باعث می شود آن ها هنگامی که روی مبل نشته اند احساس راحتی نکنند.

مبلمان ال

فضای ادارای

مبلمان (ال)

این سبک مبلمان به هیچ وجه برای فضا های اداری مناسب نیستند ، زیرا در فضا های اداری جلسات رسمی برگذار می شوند ، و معمولا در جلسات افراد حاضر برای گفتگو های خود باید مقابل هم قرا بگیرند و چهره یکدیگر را ببینند ، اما مبلمان (ال) به خاطر چسبیدگی که دارد این امکان را به افراد نمی دهند.

فضای خالی

این مبل به دلیل طراحی چسبیده و در یک راستا بودنی که دارند ، فضای خانه را خالی نشان می دهد ، زیرا این نوع مبل چسبیده است و حق چیدمان را به ما نمی دهد.

در انتها یاد آور می شویم مبل راحتی (ال) برای سبک چیدمان مدرن به کار گرفته می شود ، پس اگر طراحی خانه ی شما سنتی است ، به هیچ وجه از این مبلمان استفاده نکنید.

نظر بدهید
بازدید کننده 429
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :