بهترین گل ها برای منزل شما

بهترین گل ها برای منزل شما

گیاهان علاوه بر فیلتر کردن هوای خانه اکسیژن هم براتون تولید می کند. بهتر است برای خونه گیاهانی انتخاب کنید که باعث آرامش و تسکین اعصاب بشه. تعداد زیادی گیاهان وجود دارد که توسط ما نادیده گرفته می شوند. اما گیاهان مناسب برای منزل شما می باشند ، ما در این مطلب چند نوع از این گیاهان را برای شما معرفی می کنیم.

گل یاس بهترین انتخاب برای کاهش اضطراب و استرس

گل یاس

عطر شیرین گل یاس به اندازه داروهای آرامبخش ، تسکین دهنده است و باعث کاهش عوارض و بهبود خلق و خوی افراد می شود. استشمام بوی یاس سبب کاهش استرس می شود و به بهتر خوابیدن انسان ها کمک می کند. گلهای خشک شده را می توان برای زیبایی خونه استفاده کنید.

اسطوخودوس دیازپام طبیعی

 گل اسطوخودس

اسطوخودوس یکی از گیاهانی است که در درمان های طبیعی از آن استفاده می شود. و به شکل های مختلفی از جمله عرق اسطوخودوس ، جوشانده یا اسانس کاربرد دارد. محققان به این نتیجه رسیده اند که قرار گرفتن در فضای پر از عطر اسطوخودوس تسکین دهنده بسیاری از درد و خاصیت ضد عفونت هم دارد. اسطوخودوس به عنوان یک آرامبخش طبیعی باعث رفع مشکلات بدخوابی می شود و در درمان بیماری های عصبی اثر چند برابر بیشتر از دیازپام دارد.

آلوئه ورا هشدار دهنده ی آلودگی منزل

گل آلو وراء

آلوئه ورا یکی از صاحب نظران طبیعت است که علاوه بر تسکین التهاب، صدمه و پوست خشک شده ، ماسک بسیار مناسب برای شادابی و تازگی پوسته و گیاهی مناسب برای منزل می باشد. برای تصفیه هوای خانه و فضای اتاق خواب ها می توان به جای استفاده از مواد های شیمیایی از این این گیاه استفاده کرد. اگر روی برگ های این گیاه لکه های قهوهای پدید آمد ، نشان دهنده این است که هوای خانه ی شما آلوده می باشد ، و هرچه سریع تر باید این مشکل را حل کنید. تا گیاه آسیب جدی نبیند و به حالت اول خود بازگردد.

پاپیتال تصفیه کننده طبیعی هوای خانه

گل پاپیتال

ناسا گیاه پاپیتال را بعه عنوان یکی ازبهترین تصیه کننده هاغی طبیعی معرفی کرده است. که دارای مزایایی مانند جذب فرمالدئید است. نگهداری از این گیاه بسیار ساده است  و نیاز به نور فراوان هم ندارد  و گیاهی سریع الرشد است. نگهداری از گیاه پاپیتال در اتاق خواب برای تسهیل خواب بسیار موثر است ، و آلودگی فضا را ازبین می برد. این گیاه انتخابی بسیار مناسب برای فضاهای خالی و کنج های بلاتکلیف در خونه ها است و یکی از مزایای آن جذب گازهای سمی است. فقط قبل از خرید دقت کنید ،  داراسینای قرمز ممکن است به ارتفاع 4 متر هم برسد ، پس نیاز به فضای بسیار زیادی دارد.

پیتوس ابلق طلایی بهترین انتخاب برای افراد پرمشغله

گل پیتوس ابلق

ناسا گیاه پاپیتال را بعه عنوان یکی ازبهترین تصیه کننده هاغی طبیعی معرفی کرده است. که دارای مزایایی مانند جذب فرمالدئید است. نگهداری از آن در اتاق خواب سبب می شود خواب راحت تر شود. گیاه پیتو بسیار مناسب برای افراد پر مشغله است ، زیرا نگهداری بسیار ساده است و از گذشته بسیار معروف بوده است.

 

نظر بدهید
بازدید کننده 550
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :