ویژگی های مبل با کیفیت

ویژگی های مبل با کیفیت

ویژگی های کلیدی برای مبل های با کیفیت ، هنگامی که برای خرید مبل جدید خود میروید اولین چیزی که معمولا توجه شما را جلب می کند یک طراحی جذاب است. پیدا کردن یک قطعه با یک نگاه قابل توجه اغلب می تواند همان عشق در نگاه اول باشد ، و ما به قطعیت مبل خودرا باتوجه به ویژگی های خانه خود انتخاب میکنیم. با این حال ، گفته می شود که زیبایی تنها پوستی(ظاهری) است ، تعدادِ زیادی مبلمانِ تولید شده دریازار وجود دارد که ممکن است به نظرزیبا برسد. مناسب است اما در مدتِ چند ماه ، مبل شروع به افت و از بین رفتن  می کند ، و شما را از خرید خود پشیمان می کند. در اینجا مبلمان التاش میخواهد ، شما را با اعتماد به نفس کامل و دانش وارد بازاری کند که نه تنها دارای قیمت مناسب بلکه دارای کیفیت عالی نیز است. برای کمک به این کار ، ما این راهنما را به  ویژگی های کلیدی که مبل راحتی را تشکیل میدهند ترسیم خواهیم کرد.

مبل مناسب و زیبا

قاب هر صندلی باید با کیفیت خوب ساخته شود. که به شکل کلی و یکپارچگی آن را حفظ می کند. قاب همان اسکلت است که هر بخشی از مبل را با هم نگه می دارد و به همین دلیل بسیار مهم است که آن مقاوم باشد - قادر به استفاده روزمره بدون از دست دادن راحتی خود باشد. بسیاری از تولیدکنندگان از ترکیبات فلزی یا چوب برای طرح های معاصر خود استفاده می کنند ، اما انتخاب معماران سنتی ، چوب سخت است ، که در طول تاریخ و تا به امروز ، صاحب ساخت مبلها بوده اند. فریم های فلزی می توانند محکم باشند اما همچنین می توانند با تغییرات فصلی رطوبت ، اکسیداسیون شوند. فریم های کامپوزیت چوبی ارزان تر تولید می شوند ، اما نسبت به چوب یا فلزات دارای استحکام کمتری هستند. درالتاش WWW.ELTASH.IR ، ما معتقدیم که روش های چوبی سنتی بهترین انتخاب برای تولید یک قطعه با کیفیت بالا از مبلمان پایدار است. به طور خاص ، چوب راش ، گردو وروس را ترجیح می دهیم ، که به خوبی با استحکام و سهولت کار با آنها مشهور است. سادگی کار گذاشته می شود ، چوب راش باکیفیتی عالی برای یک قاب طولانی مدت میتواند قابل اعتماد برای مبل ها با برند ما باشد دلیل این امر این است که چوب جنگلی راش بسیار مناسب است زیرا صنایع دستی به کیفیت طبیعی خود می رسند. درخت دارای یک تنه بلند و بی نظیر با شاخه های چند شاخه است که چوب راش را با دانه های مستقیم تولید می کند. این نوع دانه اجازه می دهد چوب ، برای حفظ شکل خود در طول سال ها ، به عنوان هیچ تغییری در دانه خودوجود داشته باشد که نمی تواند موجب پیچ و تاب و یا چرخش تشویق. فقدان شاخه های زیاد جانبی در درخت راش شود همچنین به معنی چوب مستحکم است مقاومت در طول زمان ،. در سال های اخیر، تولید کنندگان برای استفاده از مخلوطی از تخته چوبی برای فریم ها رایج تر شده اند. این کاملا صرفه جویی در هزینه و ارزش است و هیچ پایه ای در طراحی خوب و ساخت و ساز ندارد.

مبلمان زیبا

FRAME JOINTS بجای یک ماده چسبنده قوی سیستمی است که در زمان کوتاه ، عرض و ارتفاع مبل خودتان را تغییرمیدهید ، همچنین چگونگی اتصال هر قطعه به هم بسیار زیاد است ، می تواند قدرت و دوام یک قاب مبل را افزایش دهد. ماشین آلات مدرن ساخت قطعه پنوماتیک به این معنی است که چوب را می توان به طور موثر با استفاده ازقطعات فلزی متصل کرد. این روش علاوه بر صرفه جویی در هزینه باعث صرفه جویی در ساخت و ساز فریم تولید شده نیزمی شود. با این حال، هیچ سؤال دیگری وجود ندارد که محصول  دارای قدرت و دوام کمتری نسبت به روش سنتی اتصال چوب به وسیله اتصال مناسب با رول های چوبی و چسب های چوبی  است. درالتاش ، تمام اتصالات ساخت و ساز بزرگ در فریم های مختلف دارای چسب صنعتی ، به علاوه بر تقویت بلوک گوشه پیچ در مناطق حیاتی است. گاهی اوقات از اتصالات فلزی استاندارد استفاده می کنیم تا قطعه های شکل دهنده را در مناطق بدون لرزش ضمیمه کنیم. پر کردن خمیر کوسن ها به شما کمک می کنند تا شما را آرام کند و همچنین فرم و حجم مبل خود را ارائه دهید. احساس و نگاه سفارشی تعیین خواهد کرد که کدام پرچم استفاده می شود. رایجترین آنها عبارتند از: فوم، پر، و فیبر پلی استر - هر کدام دارای خواص خاص خود هستند و کیفیت های مختلفی را اضافه می کنند. مواردی نیز وجود دارد که دو یا هر سه از این مواد پرکننده برای دستیابی به نتیجه مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.

نظر بدهید
بازدید کننده 435
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :