پرفروش ترین مبلمان

پرفروش ترین مبلمان

Chesterfield .1

مبل چرمی قهوه ای
مبل چستر فیلد با سبک "سافیل" یا "خالدار" شناخته شده است.
برخی از این طرح ها را فقط درمبل های خاص طراحی کرده اند
این مبل همچنان یک سبک محبوب با فروش خوبی است.
ساخت مبلمان چستر فیلد توسط ، لرد فیلیپ درقرن 18 آغاز شد. مبل های چستر فیلد ابعاد بزرگی دارد که برای خانواده های تعداد بالا مناسب است. این مبل معمولا مختص نجیب زاده ها و ثروتمندان است.
 
مبل چرمی و قهوه ای

2 . مبل Lawson

مبل لسون
این سبک مبل برای راحتی طراحی شده است. عنصر اصلی طراحي این مبل داشتن پشتي است که از مبل جدا شدهو باعث راحتی شخص می شود.
دلیل این طراحی این است که یک مبل راحت تر و با کوسن های بزرگ ایجاد کنید که در مبل احساس راحتی کنید.
امروزه همچنان یک طرح محبوب است. شما می توانید یک مبل راحتی سبک لسون را در بسیاری از اندازه ها ، رنگ ها و مواد  خریداری کنید. علاوه بر راحت بودن ، می توانید بالش های بزرگ را برای راحتی خود حرکت دهید.
مبل مدل لسون یک طراحی نسبتا جدید است ، که برای اولین بار در اوایل قرن بیستم برای سرمایه گذار، توماس لسون ساخته شد. توماس لسون یک مبل را طراحی کرد که علاوه بر راحتی 
آن ظاهر زیبایی هم دارد.
 
مبل لسون

3. مبل مینیالیستی

از سال 1940 تا 1970 مبل مینیالیستی در حال رونق بود ، امروزه این نوع مبلمان طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و این سبک مبل فروش بسیار بالایی دارد. این یک بازخورد خوب است و به نظر می رسد که آن همچنان ادامه دارد.
این سبک از مبل برگرفته از طراحی مینیمالیستی و خطوط تمیز است. انواع مختلفی از این سبک مبل ها وجود دارد. اما این طراحی با بیقه آن ها متفاوت است.
 
مبل مینیالیستی

4. مبل مدرن 

به طور جدی ، آنچه که به عنوان مبلمان مدرن نامیده می شود ، واقعا یک طراحی فوق العاده است.
علاوه بر این ، مبل مدرن نباید با مبلمان معاصر اشتباه گرفته شود زیرا با آن ها تفاوت بسیاری دارد. مبل معاصر یک اصطلاح است که برای مبلمان فعلی مورد استفاده قرار می گیرد  اما همیشه بر اساس یک سبک طراحی خاص ، مانند چستر فلید ساخته شده است. اما مبل مدرن متفاوت است ، به نظر می رسد این مبل برای هرفضا کاملا احساس می شود.
 
مبل مدرن

5.مبل چوب گردو

این مبل یکی از پر فروش ترین مبل های بهترین شرکت ، IKEA است. این مبلمان بسیار مقاوم و دارای ظاهری بسیار لوکس وشیک است. اگر شما شرکت IKEA را بشناسید ، می فهمید که به جز این مبل تمامی محصولات این شرکت بسیار مناسب ، با کیفیت و زیبا هستند.
6.مبل گنجه گرد
یکی دیگر از مبل های معمولی ، زیبا و یک مبل راحت تر از مبل چوب گردو است. این مبل نیز همانند مبلمان طرح مینیالیستی می باشد ، یعنی هم راحت است و هم پشتی های آن برای راحتی فرد متحرک هستند.
 
مبل با چوب گردو
 

نظر بدهید
بازدید کننده 443
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :