مناطق سرسبز

مناطق سرسبز

در این مطلب برخی از بهترین مناطق سبز جهان به شما معرفی می شود. 
 

سائوپائولو

سائو پائولو اگر چه یک شهر خشن است ، اما دارای دریاهای مرغوب و خلیج های زیبایی است.  در شهر سائوپائولو یک پارک زیبا به مساحت 221  وجود دارد که این شهر را به یکی از شهر های مهم تبدیل کرده است. این پارک را معمار معروف ، روبرتو بورل مارکس طراحی کرده است. روبرتو معمار مناظر چشم نواز است. این معمار سازه های خود را ، با طرح های سورئالیست  و با دانش عمیق از گیاه شناسی ترکیب می کند. تمامی پارک های سرسبز و معروف این شهر ، توسط روبرتو ساخته شده است. تخصص این معمار ساخت مناظر منحنی است.
 
سائوپائولو

Buttes-Chaumont

 Buttes-Chaumont یک اثر آشکار از حوض های رنگی ، سنگ متنوع و  پل های زیبا می باشد. این مکان دارای 25 هکتار چشم انداز طبیعی از معادن قدیمی  که توسط مهندس ، Adolphe Alphand تحت هدایت بارون هاسمن تشکیل شده است ، تا مناطق سرسبز زیبا و معروف را در بر می گیرد. این مناطق از طرح های سورئالیستی لوئیس آراگون پیروی می کنند.
 
Buttes-Chaumont

باغهای  Boboli

باغ های  Boboli، در ساده ترین حالت ، محل خوبی برای دیدن شهر زیبای فلورانس هستند ، اما آنها بسیار بیشتر از آن هستند که فقط برای دیدن شهر فلورانس ، ساخته شده باشند. آنها دوئلی بین فرهنگ و طبیعت هستند که شما در آن ، از تئاتر های مرکزی متقارن تا جنگل های سایه دار و  Grotta Grande در آن می بینید. مجسمه های ناهید و پاریس و هلن در این منطقه می باشد. 
 
باغهای  Boboli

unrepeatable

این مکان یکی از زیباترین مکان های طبیعی می باشد. که در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است. گرچه محبوبیت آن به این معنی است که دارای مکان های زیبایی می باشد ، اما برخی افراد به خاطر شرکت در کلاس های هنری و فرهنگی به این مکان می آیند. در این پارک بیابان های کاذب و زیبا نیز وجود دارد که هر روز در حال توسعه می باشد. نبوغ این مکان ، به طور کلی ، ارتقاء خلاقانه آن از وقایع زمان و مکان است که به پارک منجر شده است.  

Landschaftspark 

پیش از  High Line، معمار مناظر پیتر لتز، یک پارک دیگر را از صنعت ایجاد کرد. این معمار فقط طراحی های بزرگ را انجام میدهد. پیتر تخصص در مکان های عجیب و غریب را دارد.  Landschaftspark یک مکان ساخته شده از ذغال سنگ ، فولاد است که  هنر و فرهنگ زیبا مردم را نشان می دهد.  این مکان دارای سالن های کنسرت و دیوارهای صعود از فریم های فولادی ، چندین آبشار زیبا  و وسایل ورزشی مناسب برای تمامی افراد سالم و معلول ، به خصوص لوازم  هوشمند برای افراد سالمند و کودکان می باشد. آن ها برای تمیز کردن زمین از روش های نوین و مقرون به صرفه استفاده می کنند.
 
Landschaftspark

نظر بدهید
بازدید کننده 592
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :