انواع میزهای اداری

انواع میزهای اداری

1. میز پذیرش

میزهای پذیرش باید زمانی که ابتدا به هر نوع دفتر مراجعه می کنید ، در دید اولیه شما باشد. آنها به طور متوسط ​​ظریف هستند ، این میز ها برای جذب مردم ، در اندازه های مختلف ، رنگ ها و اشکال به طور هدفمند طراحی شده اند تا در مناطق پذیرش اداری مورد استفاده قرار گیرند. با توجه به میزان فضای موجود در دفتر شما ، رنگ و ابعاد میز پذیرش تغییر می کند.

میز پذیرش

2. میز کامپیوتر

میز کامپیوتر برای کمک به اهداف رایانه ، ساخته شده است و با محفظه های قابل تنظیم برای صفحه کلید همراه است. میز کامپیوتر دارای اندازه های مختلف ، اشکال ، رنگ می باشد. و می تواند از چوب یا فولاد ساخته شود تا بتواند حالت تنظیم داشته باشد. طرح های میز رایانه ای مدرن می توانند در هر گوشه ای از دفتر متناسب باشند و اغلب در قالب مکان ها قرار می گیرند.

میز کامپیوتر

3. میزهای U-shaped

میزهای U-shaped به طور عمده در فضای اداری ، زیادی را در بر می گیرند و برای کارکنانی که چند وظیفه را دوست دارند ، این میز ها توصیه می شود. این میز برای خدمات به کاربران طراحی شده. این میز از حریم خصوصی دیگران محافظت میکند. معمولا این میز برای مدیران اجرایی و یا کارکنان ارشد ، به عنوان افزایش بهره وری با دادن فضای مورد نیاز آنها برای کار در دفتر تهیه می شود.

میزهای U-shaped

4. میز L شکل

میزهای دفتر L شکل شبیه به میز هایU  شکل می باشند ، زیرا اجازه می دهند تا فضای بیشتری برای کار در منطقه پذیرش پیدا کنید. این نوع میز ها با گزینه های ذخیره سازی ، برای ذخیره فایل ها ، پوشه ها و دیگر لوازم طراحی شده. به  همین دلیل اغلب آنها بزرگ ساخته شده اند. این میز طرح ها و رنگ های مختلفی دارد. از این نوع میز دو نوع چوبی و فولادی موجود می باشد.

میزهای L

5. میز فضای باز

میز اداری فضای باز با ظهور مرکز فناوری و دفتر مدرن تنظیم می شود. میز فضای باز اجازه می دهد تا تعداد زیادی از مردم برای کار با هم در یک میز فضای کمتری بگیرند. این نوع میز معمولا در مراکز فن آوری در سراسر جهان یافت می شود.

این مراکز ها انواع رایج دفاتر اداری هستند که باید در دفتر خود از این میز ها استفاده کنند. این میز مناسب برای دفاتر شلوغ و پر جمعیت می باشند.

میز فضای باز

نظر بدهید
بازدید کننده 327
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :