طراحی یک چشم انداز زیبا

طراحی یک چشم انداز زیبا

طراحی چشم انداز به پایداری عملی ، زیبایی شناسی ، باغبانی نیاز دارد. این طراحی hardscape و طراحی softscape تقسیم می شود. طراحان چشم انداز اغلب با رشته های مرتبط: مانند معماری و جغرافیا ، خاک و مهندسی عمران ، نقشه برداری ، پیمانکاری چشم انداز ، گیاه شناسی و صنایع دستی همکاری می کنند.

پروژه های طراحی ممکن است شامل دو بخش حرفه ای مختلف باشد:

بخش اول طراحی چشم انداز و بخش دوم معماری منظر می باشد.

معماری منظره به طور معمول شامل ترکیب هنر ، تزئین باغبانی و تخصص و تأکید بر مشارکت دقیق مکان از مراحل مفهومی تا ساخت نهایی می باشد.

معماری منظره بیشتر در مورد برنامه ریزی شهری ، پارک های شهری و منطقه ای ، مناظره شهری و شرکتی ، پروژه های بین رشته ای در مقیاس وسیع به کار گرفته می شود.  

 تحصیلات یک رابطه مستقیم با ، صدور مجوز حرفه ای دارد . می توان در طراحی منظره از مهارت و استعداد دو نقش قابل توجه استفاده کرد.

طراحی یک باغ زیبا

روش طراحی

عوامل طراحی شامل ویژگی های عینی مانند: آب و هوا ، توپوگرافی و جهت گیری ، زهکشی مکان و ساخت آبهای زیرزمینی ، کدهای شهری و منابع انسانی ، خاک و آبیاری ، دسترسی و گردش انسان و وسایل نقلیه ، امکانات تفریحی (به عنوان مثال ورزش و استخر) ، مبلمان و نورپردازی ، گیاهان بومی مناسب ، ایمنی و امنیت اموال ، جزئیات ساخت و ساز ، و سایر ملاحظات قابل اندازه گیری می باشد.

عوامل طراحی نیز شامل ویژگی های ذهنی مانند: لوس نابغه (ویژگی های خاص سایت برای تأکید) ؛ نیازهای مشتری و ترجیحات آن ؛ گیاهان و عناصر مطلوب برای نگهداری در محل ، اصلاح یا جایگزینی و ممکن است برای جذب منظره (shakkei) از فراتر از آن استفاده شود ؛ ترکیب هنری از دیدگاه هر دو نگاه کردن و مشاهده از داخل، توسعه فضایی و استفاده از خطوط تعریف ، حس مقیاس و تعادل و تقارن ، پالت گیاه و کانون های هنری برای لذت بردن ، فاکتورهای طراحی بی شماری دیگر و ملاحظات به روند پیچیده طراحی باغ که زیبایی و عملکرد خوبی دارد و در طول زمان رشد می کند وجود دارد.

تمرین پیشرفته طراحی منظره آنلاین به زمین داران حرفه ای اجازه می دهد تا از راه دور طراحی و برنامه ریزی مکان را از طریق دستکاری تصاویر دو بعدی بدون حضور فیزیکی از محل خود بازدید کنند. با توجه به کمبود مکرر داده های غیر بصری ، شما خودتان باید ارزیابی خاک و آزمایش های  pHرا انجام دهید. محوطه سازی آنلاین با گرفتن عکس باغ شما ، باغ ها را به صورت مجازی طراحی می کنند و در صورت پسند مشتری آن طرح را عملا اجرا می کنند.

باغ

آموزش

از لحاظ تاریخی ، طراحان چشم انداز ، مانند  André Le Nôtre، که قبل از طراحی Gardens of Versailles با پدرش مشغول به تحصیل بودند ، به کارفرمایان در این زمینه آموزش دادند ، نام نا متعارف و شهرت برای یک حرفه مهم است. بخش حرفه ای طراحان باغ در اروپا و آمریکا به نام "باغبان چشم انداز" عنوان گرفته است. در دهه 1890 ، طبقه بندی متمایز معماری چشم انداز ایجاد شد ، با الزامات آزمون آموزشی و مجوز برای استفاده از این عنوان ، بئاتریکس فرند ، تنها زن در گروه بنیانگذار این عنوان را رد کرد و برای هر بخش نامی گذاشت.

نظر بدهید
بازدید کننده 343
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :