4 نکته برای خرید مبل با کیفیت

4 نکته برای خرید مبل با کیفیت

1-آیا شما در حال خرید یک مبل در اینترنت یا در یک فروشگاه مبلمان هستید؟

در این صورت باید بدانید که چه باید جستجو کنید. یک مبل یک خرید بزرگ است و انتخاب عاقلانه به معنی سرمایه گذاری مناسب می باشد. و شما و خانوادتان هر روز با آن سر و کار دارید.

مرحله 1: قالب محکمی را انتخاب کنید.

مبلمانی را انتخاب کنید که دارای چوب مقاوم و سخت باشد. مانند: چوب های راش ، روس ، گردو ، بلوط خشک شده و... که دارای مقاومت طولانی مدت می باشند. اما باید توجه کنید که هزینه شما سنگین می شود. اما سرمایه گذاری مناسبی را با خود همراه می کنید.

مرحله 2: پارچه مناسبی انتخاب کنید.

دقت کنید که گوشه های کار شما زیبا باشد. یک زمانی هست که گوشه های کار در نمایه میزبانتان می باشد. که این گوشه ها ، گوشه های کلیدی می باشند. دقت کنید که در این گوشه ها نوع دوخت و دوز مناسب باشد. اما یک زمانی گوشه های کار در نمایه میزبان نیست و در پشت یا زیر کار می باشند. که حساسیت زیاد در این گوشه ها لزوم ندارد. حتما نوع بافت و دوخت و دوز پارچه را ببینید.

مرحله 3: فوم مبل

هنگامی که وارد فروشگاه های مبلمان می شوید با کلماتی مانند فوم  سرد و گرم رو به رو می شوید.باید بدانید فرق این دو فوم چیست. و کجا بیشتر استفاده می شوند. معمولا از فوم سرد در قسمت نشیمنگاه استفاده می شود. و برای متوجه شدن و متمایز کردن این دو فوم باید بدانید که وقتی به فوم سرد فشار بیاورید سریعا به حالت اولیه خود باز می گردد. اما در فوم گرم اینگونه نیست و مدت زمانی طول میکشد که به حالت اولیه خود باز گردد.

مرحله 4: نوع بافت پارچه مبل

نوع دوخت و دوز و بافت پارچه را ببینید. برای اطمینان حاصل کردن از نوع دوخت ، دوخت بین درزهای پارچه را نگاه کنید.

اما در آخر سعی کنید از فروشگاهی خرید کنید که به آن اعتماد دارید.
فروشگاه اینترنتی مبلمان التاش به دنبال جلب اعتماد و رضایت شما میزبان گرامی می باشد. البته شما میتوانید به نمایشگاه ما در منطقه 18 – یافت آباد – شهرک ولیعصر – خ وحدت – پلاک 58 نیز سر بزنید. و با گفتن "مشتری اینترنتی" از تخفیفی برخوردار شوید.

نظر بدهید
بازدید کننده 319
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :