مطالب مفید و خواندنی در زمینه مبل و تعمیرات مبل

مطالب مفید و خواندنی در زمینه مبل و تعمیرات مبل

نکاتی درباره پارچه مبل


مبل های راحتی
 مبلمان راحتی معمولا تمام پارچه هستند و چوب و فلز در بدنه اصلی و رویه آن به کار نرفته است.


مبل های استیل
 مبل های استیل رسمی تر و ترکیبی از چوب و پارچه هستند به همین خاطر پارچه مبل کمتری در آن به کار رفته است. از آنجایی که قسمت نشیمن مبل از پارچه است و پارچه مبل در واقع از بخش‌های اصلی مبلمان محسوب می شود. در خرید مبلمان دقت در نوع وجنس پارچه مبل بسیار امر مهمی می‌باشد. قبل از اینکه در نوع و جنس پارچه مبل دقت کنید، بهتراست بدانید چه نوع مبلی مناسب خانه شما می‌باشد.
پارچه‌های مبلی از نظر طرح
به طور کلی پارچه های مبلی یا ساده هستند یا طرح‌دار:
پارچه های ساده برای مبلمانی که قرار است در فضاهای کوچک تر چیده شوند، مناسب تر هستند . پارچه‌های طرح دار هم مناسب فضاهای باز و بزرگ است.
شما می توانید برای بهتر شدن فضا و روح بخشیدن به محیط خانه، مبلمانی ساده با کوسن های طرح دار یا بر عکس انتخاب کنید. در بازار پارچه مبلمان مختلف وجود دارد،این پارچه ها از انواع ایرانی، چینی، ترک، ایتالیایی می باشد. پارچه های مبل از جنس پارچه، چرم، کتان، پشم تهیه می شود. حتما مبلمانی که از پارچه ترک و پارچه ایتالیایی تولید شده است برتری بیشتری نسبت به سایر مبلمان دارد. کیفیت پارچه این مبلمان بسیار بالا می باشد از آنجایی که پارچه مبل ترک و ایتالیایی دارای نقش های خاص و با اصالت است کپی برداری از آن غیرممکن است.
با این که قیمت این نوع مبلمان گران تر است اما با خرید این مبلمان می توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل سالها از زیبایی، کیفیت، دوام پارچه مبلتان لذت ببرید.

نظر بدهید
بازدید کننده 1442
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :