چگونه می توانید تشک مناسب انتخاب کنید؟

چگونه می توانید تشک مناسب انتخاب کنید؟

یک خوابِ خوب ، به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله : راحتی، سطح استرس، دمای اتاق و... اما برای ایجاد این حس، باید با اصول اولیه شروع کنید و تشک مناسب خود را تهیه کنید.

اگر شما در بازار به دنبال یک تشک مناسب هستید و اخیرا به فروشگاه هایی قدم گذاشته اید ، می دانید که یک آرایه گیج کننده وجود دارد. 

چگونه می دانید که بهترین تشک برای شما چیست؟

استاد جراحی ارتوپدی و جراحی مغز و اعصاب در مرکز پزشکی سانتا مونیکا می گوید، باید این تشک از بدن شما در حالت خنثی پشتیبانی کند، که در آن ستون فقرات شما دارای انحنای خوبی است و باسن، پاشنه پا ، شانه ها و سر در هماهنگی مناسب می باشند.

Shamie می گوید: "اگر تشک بسیار مقاوم باشد، بر روی آن فشارهای اصلی فشار می یابد و شما را از هم ترازی خارج می کند." "و اگر آن خیلی نرم است، این فشار به درستی پشتیبانی نمی شود، بنابراین کل بدن غیر هم تراز می شود" هر کدام از این سناریو می تواند به یک صبح زودرس منجر شود.

محققان در اسپانیا افرادی را که دارای درد زایمان طولانی مدت بودند بررسی کردند و دریافتند ، اشخاصی که در تشک های مناسبی می خوابند، کمردرد کمتری نسبت به کسانی دارند که در یک تشک نرم تر می خوابند.

چگونه می توانم بفهمم که رختخواب شما مناسب است یا خیر؟

بروس می گوید: "اگر صبح بیدار شوید و کمر درد داشته باشید، می توانید آن را با 15-30 دقیقه نرمش مناسب خوب کنید و از شر آن خلاص شوید. این بدان معنی است که شما در یک تشک نامناسب استراحت کرده اید."

نتیجه: در هنگام خرید سرویس خواب ، تشک آن را بررسی  کنید. و  برای یک خواب خوب و آرامش بخش این نکات را مد نظر بگیرید.

نظر بدهید
بازدید کننده 545
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :