درباره التاش

 

این مجموعه از سال 1378 به صورت حرفه ای با نام تجاری آرمان وارد عرصه بازار مبلمان و لوازم لوکس گردید وکار خود را با فروش مبلمان داخلی شروع کرد

بعد از چند سال کار و کسب تجربه در این زمینه کاری ،مجموعه را به سمت تولید مبلمان هدایت و تولید خود را با مبل های راحتی گسترش داد و بعد از دردست گرفتن نبض بازار،تولید خود را در زمینه  ی مبلمان کلاسیک و مبلمان( L ) گسترش داد.

این مجموعه  کارهای تولید خود را از بزرگترین کمپانی های مبلمان در ترکیه الگو برداری و تولید مینمود.

این مجموعه توانست با کار مداوم و پشتکار فراوان مدیریت و پرسنل  ، جایگاه خوبی را در صنایع مبلمان ایران کسب و به کار خود ادامه دهد و تا به امروز پایدارتر و قویتری از قبل در این صنف باقی بماند.

مجموعه آرمان در سال 1392 برای تیم خود  تصمیمات مهم و سرنوشت سازی گرفت و اقدام به ثبت برند و هدایت گروه خود به سمت کار شرکتی و مطرح نمودن آن در سراسر دنیا به خصوص در بین کمپانی های معروف ترکیه نمود.

با ثبت برند به نام Eltash و کار مداوم در بین کمپانی های ترکیه توانست رضایت کمپانی های مطرح ترکیه مانند Kelim  ، Evkor moda ، Hepsibodara و چندین برند دیگر را جلب نماید و برای دریافت نمایندگی رسمی از این کمپانی ها وارد مذاکره شود .

شرکت التاش با توجه به رشد روز افزون عصر تکنولوژی در دنیا در سال 1393 اقدام به طراحی و ثبت فروشگاه مجازی نمود و برای این منظور اهداف خاصی را دنبال می کند همچنین  حضور مداوم درشبکه های اجتماعی را در این سال شروع کرده  و  هر روز قویتر و پرنگ تر از دیروز کار خود را ادامه می دهد.