متداول ترین سوالات

متداول ترین سوالات

چگونه در سایت التاش ثبت نام و ثبت سفارش انجام دهیم؟

ابتدا وارد قسمت حساب کاربری یا ورود شده، و یا دکمه ثبت نام را انتخاب نمایید. اطلاعات فردی خود را وارد نمایید و در آخر گزینه ثبت فرم را بزنید.لطفا در انتخاب آدرس،کدملی و شماره موبایل خود دقت فرمایید بعد از ثبت نام در التاش شما می توانید نام کاربری خود را در سمت راست بالای صفحه کنار کلمه ورود مشاهده کنید. اگر نیاز به انتخاب سایز یا رنگ می باشد لطفا در انتخاب خود دقت نمایید. مدت زمان تحویل کالا و گارانتی در قسمت ویرایش یا نمایش ویژگی محصول نوشته شده است. جزییات کالا و شرح کالا را مطالعه فرمایید.

کالای مدنظر خود را انتخاب نموده ،افزودن به سبد را انتخاب کنید. در علامت سبد خرید تعداد آیتم های انتخاب شده را مشاهده می کنید. ثبت سفارش را انتخاب نمایید.امکان ویرایش آدرس و افزودن آدرس جدید دراین قسمت موجود می باشد. بعد از انتخاب گزینه استفاده از این نشانی ، آدرس مورد نظر شما جهت ارسال کالا انتخاب می شود. سپس در این مرحله شما می توانید سفارشات خود را به همراه نحوه ارسال مشاهده نمایید و نوع حمل کالا و هزینه ارسال را چک نمایید.

بعد ازانتخاب گزینه ذخیره و ادامه، در قسمت روش پرداخت ،می توانید نوع پرداخت خود و جزییات مربوطه را انتخاب نمایید.اگر کد تخفیف خاصی را از طرف ما دریافت نموده اید، در قسمت ثبت کد تخفیف وارد کرده و ثبت کد را انتخاب کنید.

لطفا پس از ثبت ، حتما پیش فاکتور را مشاهده نمایید تا حتما از مبلغ کالا کسر شده باشد. و در انتها،سفارش خود را تکمیل نمایید را انتخاب نمایید. پس از ثبت نهایی شماره سفارش به شما نمایش داده می شود. همچنین در پست الکترونیک خود نیز این اطلاعات را دریافت می نمایید. تایید ثبت سفارش از طریق پیام کوتاه نیز برای شما از طرف تیم خدمات مشتریان ارسال میشود.

 

جستجوی و انتخاب کالای مورد نظر

 

چرا زمان ارسال برای کالاهای مختلف ، متفاوت است؟

با توجه به اینکه التاش کالاهای خود را از تولیدات کارخانه جات خود و از سایر تامین کننده های متفاوت تامین می کند و با توجه به اینکه کالا انتخاب شده ممکن است براساس سلیقه شما تغییر کند براین اساس زمان تامین کالاها ازتامین کننده متفاوت می باشد، در زمان ارسال کمی تفاوت وجود دارد. تمام تلاش التاش ارسال به موقع و اجرای تعهدهای خود نسبت یه شما مشتریان عزیز می باشد.

 

چقدر طول می شد کالا پس از ثبت سفارش به دست من برسد؟

بستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان تهران، پس از تامین کالا، از طریق تیم حمل و نقل التاش بین ۱ تا 15 روز کاری زمان خواهدبرد. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت ، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس،پیشتازو باربری های مجاز ارسال خواهدشد.

 

کد تخفیف در هنگام وارد کردن خطا می دهد چه کاری باید انجام دهم؟

شما قبل از خرید می بایست موارد استفاده از کد تخفیف یا کارت هدیه از جمله حداقل خرید و شرایط خرید کد یا کارت هدیه تخفیف را مطالعه بفرمایید ، اطلاعات کامل نسبت به خرید را در لینک زیر مطالعه بفرمایید .

خطای عدم شناسایی کد تخفیف یا کارت هدیه : توجه داشته باشید در صورتی اطلاعات مربوط به کد تخفیف یا کارت هدیه را به اشتباه وارد کرده باشید و یا شرایط کد تخفیف یا کارت هدیه اعم از اولین خرید و یا حداقل خرید را رعایت نکرده باشید با این خطا روبرو می شوید .

 

شرایط بازپرداخت التاش چیست؟

پس از دریافت کالا توسط تیم حمل و نقل التاش ، تیم تخصصی فنی دلیل برگشت کالارا بررسی خواهد کرد. اگر مشکل ایجاد شده به دلیل استفاده نادرست کاربر باشد،کالا به شما برگشت داده می شود. اگر مشکل ایجادشده از دستگاه یا کالای دریافت شده باشد به انتخاب شما یا کالای سالم ارسال خواهد شد و یا طبق تایید تیم تخصصی فنی مبلغ به حساب شما حداکثر ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده در روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه)، برگشت داده خواهد شد. در صورتی که پرداخت سفارش شما به صورت آنلاین از طریق درگاه بانک سامان ، ملت و پارسان انجام شده باشد هزینه به همان حساب واریز میگردد و نیازی به اعلام شماره حساب دیگر نمی باشد.

شما می توانید برند و نام محصول خود را به ایمیل support@eltash.com ارسال بفرمایید تا در صورت امکان کالا در اسرع وقت موجود شود .